Posted on

Yatırım İçin Hangi Altın Alınmalı? Nasıl Tercih Yapmalıyım?

Yatırım İçin Hangi Altın Alınmalı? Nasıl Tercih Yapmalıyım?

“Yatırım İçin Hangi Altın Alınmalı? Nasıl Tercih Yapmalıyım?Yatırım için hangi altın alınmalı?En karlı altın yatırımı hangisi? Hangi Altın Zarar Ettirmez?Yatırım için hangi bilezik alınır? ” Gibi sorularınıza yanıt veriyoruz.

Altın son beş yıldır yükselen bir kategoride yer almakta. Altın, dünya piyasalarında oldukça fazla fiyat yüksekliğine oldu. Bu da yatırımcıları cezbetti artık. Altın seven sevmeyen, altın kullanan kullanmayan artık yatırım yapıyor. Hatta şuanda dünyanın tüm fonlarında altın dahil edildi. Yatırım amaçlı olarak düşünenler Has Altın veya Cumhuriyet Altını alabilirler. Markalı olarak 22 ayar bilezik alabilirler. Bunlar az işçilikli ve borsa fiyatlarına yakın fiyatlarla satılabilen ürünlerdir. 22 ayar bilezik de özellikle çok fazla işçilik olmadığı için bunu rahatlıkla alabilirler. Çünkü zarar etmezler, ilerde sattıklarında hatta ve hatta kar ederler! Asla zarar etmezler.

Diğer ürünler yani işçilikli ürünler sadece takı olarak almanız lazım. Yani yatırım gibi düşünmemeleri gerek. Ben bunu tam olarak alacağım, kullanacağım ama geri satıldığında belli zararı kabul edeceğim. Ama yatırım amaçlı düşünüyorsa kullanıcı, hem takı takmak amacıylada düşünüyorsa en ideal 22 ayar bileziklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir