Türkiye’nin Gümüş Kalbi

Türkiyenin Gümüş Kalbi olarak She Mocha bünyesinde olan Gümüş Kalbi şirketimizin bir diğer kollarından bir tanesi olarak açılışını gerçekleştirmiştir. Uzun süreli olarak projelendirmesi beklenen Gümüş Kalbi en yeni ve en trend kolye modellerini sizler için hazırlayıp değerli ziyaretçilerimize satışa sunuyor.

Gümüş Kalbi Logo ve Kapak

Gümüş Kalbi

Türkiyenin Gümüş Kalbi olarak She Mocha bünyesinde olan Gümüş Kalbi şirketimizin bir diğer kollarından bir tanesi olarak açılışını gerçekleştirmiştir. Uzun süreli olarak projelendirmesi beklenen GümüşKalbi en yeni ve en trend kolye modellerini sizler için hazırlayıp değerli ziyaretçilerimize satışa sunuyor.

2006 yılından itibaren gün yüzüne çıkmış bulunan Gümüş Kalbi, 2017 yılında aktif olarak projesi tamamlanmıştır. Standart gümüş modellerinin yanı sıra özel tasarım kolye ve modern takı tasarımında öncü olarak ilk sırayı almış bulunmaktadır. Binlerce çeşit özel tasarım modelleri ile ilk sırayı alan Gümüş Kalbi, siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Gümüş Kalbi Kolye Modelleri
Gümüş Kalbi Kolye Modelleri

Gümüş Kalbi Müşteri Memnuniyeti

Uzman ve profesyonel ekip-personeli ile %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve ürün kreasyonlarını en yükseğe çekmek için siz değerli ziyaretçilerimiz için sürekli araştırıyor ve güncellemesini gerçekleştiriyoruz. Sürekli yenilenen ve hızla değişen gümüş sektöründe emin adımlarla ve müşteri memnuniyetine göre adımlar atılmaktadır.

Türkiye’nin Gümüş Kalbi olarak en büyük sloganlardan bir tanesine sahip olan şirketimiz, kaliteli işçilik ve altın işçiliğinde bulunan çevrim içi gümüş takı mağazasıdır. Kişiye özel ürünlerde sınır tanımayan bir kreasyona sahiptir. En ucuz isimli kolye modelleri ve her bütçeye uygun gümüş kolye modellerine göz atabilirsiniz. Gümüş kolyenin yanında bir çok gümüş ürünlerininde bulunduğu, kombinlerinize gümüş küpe ve gümüş yüzük ile tamamlayabilirsiniz. Osmanlı tuğrası kolye modellerinden özel tasarım konusunda ilk sırayı aldığının da altını çizmek isteriz.

Gümüş Kalbi Güvenli Ödeme

Online alışverişin en önemli kısımlarından bir tanesi güvenli ödemedir. Bunun dahilinde devreye girmiş olan GümüşKalbi, siz değerli ziyaretçilerimize %100 güvenli ödeme seçeneği sunmaktadır. 7 gün 24 saat canlı destek hattımız üzerinden detaylı bilgiyi alabilirsiniz. 3D güvenli ödeme kullanılmaktadır. Güvenliğiniz için, 3D zorunludur. 3D sms ile onay vermediğiniz takdirde herhangi bir ücret veya işlem yapılmamaktadır. Gümüş Kolye kategorimiz üzerinden Gumus Kalbi mağazasının ürünlerine göz atabilirsiniz.

Çevrim içi mağazamızdan beğenebilir, isterseniz Showroom Mağazamızı ziyaret edip, elden teslim alabilirsiniz. Mağazamızda nakit ve pos ile ödeme seçeneği bulunmaktadır. Sosyal medya hesaplarımıza göz atabilir, yorumlarımıza göz atarak daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gümüş Kalbi Adres
Binbirdirek Mahallesi Peykhane Sokak No:34 D:4, 34122 Sultanahmet/İstanbul
Gümüş Kalbi Telefon
+905325642444
Çevrim İçi Mağazamız : Gümüş Kalbi

Sizin memnuniyetiniz bizim hassasiyetimizdir.

Gümüş Kalbi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir