Koku Cihazı ve Koku Makinesinde Devrim !

2009 yılıyla beraber popülerliğini sürdüren ve geniş kitlelere yayılmaya başlayan kurumsal koku hizmeti daha sonra koku cihazı ile beraber alanlar içerisinde yerini almayı başarmıştır. Mağazalarda, ofislerde, parklarda, otellerde ve benzeri birçok alanda kullanımını sürdüren koku cihazı ürünü oldukça popülerliğini arttırmış. Cihaza yeni teknoloji özellikler de ekleyerek daha da popülerleşmesini sağlayan Bueno Kozmetik firması; kendi teknolojisi olan İYO özelliğiyle insanların daha ferah ve huzurlu olmasını sağlamaktadır.

İYO Teknolojisi Nedir?

İYO teknolojisi tıpkı çikolata, şeker gibi insanların mutluluk hormonu salgılamasına sebep vermektedir. Cihaz kokuyu yayarken esansın dağıttığı iyonizerler insanın daha mutlu ve hayatta daha barışık olmasına sebep vermektedir. İnsanlar bu teknolojiden faydalanmak için sadece kendine ait bir koku seçmesi ve cihazı prize takması yeterlidir. 14 farklı koku çeşidi arasından size en uygun olan kokuyu seçerek koku cihazını 7/24 çalıştırabilirsiniz.

Koku Seçenekleri

Bueno Kozmetik; http://buenokozmetik.com sitesi üzerinden kullanıcılarına hizmet vermektedir. Hizmet verdiği ürünler arasında kovucu ürünlerde yer almaktadır. Alana özel çözümler sunan firma; çiçek kokusu, çikolata kokusu gibi tek tip kokuların yanı sıra ünlü parfümörlerin elde ettiği kokuların notlarından yayarlanarak size özel koku kimliği yaratmaktadır. Her koku belirli bir anlam taşır. Örneğin; bir koku sizi daha sağlıklı hissi verirken diğer bir koku ise daha enerjik ve genç hissetmenize sebep olabilir. Aslında bunu sebebi insan vücudunun yaradılış itibariyle tam donanımlı olmasından kaynaklıdır. Kokular sadece beyini uyarmaktadır. Beyin onu vücuda nasıl iletmesi gerektiğini bilir ve insan beyninde de onun kodlamasını gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir