Posted on

Açık Ton Elbiselerle Hangi Takıları Tercih Etmeliyim?

Takı Tercihleri

Kontrastı yakalayabilirsiniz. Açık renk giysilerin üzerine, koyu tonlu taşlarla ve koyu renkte madenlerle çalışılmış şıklıklar yapabilirsiniz.
Veya;
Ton-Sür Ton tabir ettiğimiz kendi naifliğinde kendi açıklığında ve kendi tonlarında giderek pastel hissini ve o romantizm hissini yakalayabiliriz.
Kişi gerçekten takı’sıyla fark edilmek istiyorsa;

Sıradışı olayım,vurgulu olayım, takımla hissedileyim, takımla ön planda olayım, kıyafetimi öyle bir takı‘yla buluşturayım ki son derece fark edilir olayım ise amaç o takdirde kontrast olmakta fayda var.
Çünkü aynı tonda devam etmek o yumuşaklık söz konusu olan açık renk giysiler, o soft serinin devamı gibi daha pastel, daha yumuşak ve daha sakin kalır.
Sakin ve yumuşak tondaki renkteki taşlarla da çok sen çok düz ama çok naif neticelerde alabiliriz.
Karar tamamen sizin, kontrast ve kuvvetli olabilirim ya da aynı sükuneti koruyarak sakin ve romantik olabilirim.

 

Takı ve Takı Tercihleri

 

DETAY

Hediye satın almak için İnternet’e girmeniz size avantajlar sağlar. Bu durumda iyi kondisyonlu ve garantili ürünler istiyorsanız doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Genel olarak alacağınız hediyeleri kararlaştırdıysanız kesinlikle belirttiğimiz gibi sitemiz üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz.

Giyilen kıyafeti tamamlayan bazıları için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Bazı insanlar kolye takmayı sever ama bileklik veya yüzük takmaktan pekte hoşlanmazlar. Bazıları yüzük takmaktan hoşlanırken küpe takmak istemez, bazılarıda bunların hiçbirinden vazgeçemez. Takıların maddi değerlerinin yanında manevi değerleri de olabilir. Hatta maddi olarak değeri olmasa bile bazı takılar kimileri için fazlasıyla değerlidir ve hayatlarının hiç bir anında onu çıkarmak istemezler, ona büyük bir değer yüklerler.

Takılara yüksek oranlarda paralar ödemek zorunda değilsiniz, evinizde bulunan takıları yada maddi değeri daha az olan bir takıyı daha şık ve pahalıymış gibi gösterebilirsiniz.

Büyük kolye takmak sürekli şık olmayabilir onun için doğru kolyeyi ve doğru tarzı seçmelisiniz. Eski,geometrik şekilli veya etnik havaya sahip kolyeleri seçebilirsiniz.

Çok hafif ve ince takılar tercih etmemenizi öneririz, onların yerine daha ağır ve kalın takılar tercih ederseniz, takılarınız daha şık ve kaliteli görünür.

Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın! 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir